SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hedemora Gymnastiksällskap
Gymnastik
Ledare
AG Bas Söndag
Dennis Tapper, Huvudledare
Kerstin Lundell, Huvudledare
AG Fortsättning Torsdag
Dennis Tapper, Hjälpledare
Kerstin Lundell, Huvudledare
AG Tävling
Kerstin Lundell, Huvudledare
Maria Fornlöf, Hjälpledare
Wilma Klee, Hjälpledare
Trupp 1
Dennis Tapper, Hjälpledare
Emma Jansson, Huvudledare
Gabriel Vailiola, Hjälpledare
Pernilla Arnestål, Hjälpledare
Sara Bäckström, Hjälpledare
Victor Altörn, Hjälpledare
Trupp 2
Anna Berggren, Huvudledare
Idalee Axelsson, Hjälpledare
Linda Lorentsson, Hjälpledare
Madeleine Gråhns, Hjälpledare
Sabina Rademacher, Hjälpledare
Trupp 3
Alva Romlin, Hjälpledare
Emma Ehrin, Hjälpledare
Kerstin Lundell, Huvudledare
Olivia Rutkvist, Huvudledare
Wilma Eriksson, Hjälpledare
Vintra Sundqvist Bylin, Hjälpledare
Trupp 4
Agnes Eriksson, Hjälpledare
Dennis Tapper, Hjälpledare
Julia Tapper, Huvudledare
Mira Brodin, Hjälpledare
Sigrid Jonsson, Hjälpledare
Trupp 5
Agnes Claesson, Hjälpledare
Dennis Tapper, Hjälpledare
Inez Rutkvist, Hjälpledare
Kerstin Lundell, Huvudledare
Sofie Söderberg, Huvudledare
Trupp Bas - Yngre
Agnes Claesson, Hjälpledare
Alva Romlin, Hjälpledare
Dennis Tapper, Huvudledare
Inez Rutkvist, Hjälpledare
Kerstin Lundell, Hjälpledare
Trupp Bas - Äldre
Dennis Tapper, Huvudledare
Victor Altörn, Hjälpledare
Barngympa
Dennis Tapper, Huvudledare
Gry Westman, Hjälpledare
Idalee Axelsson, Hjälpledare
Julia Tapper, Hjälpledare
Kerstin Lundell, Huvudledare
Maria Fornlöf, Huvudledare
Olivia Rutkvist, Hjälpledare
Selma Sporrong, Hjälpledare
Parkour Avancerad
Alexander Galarza , Hjälpledare
Kerstin Lundell, Huvudledare
Marcus Renberg, Hjälpledare
Mirko Baum, Huvudledare
Parkour Yngre
Alexander Galarza , Huvudledare
Erik Forss, Hjälpledare
Kenneth Almgren, Hjälpledare
Kerstin Lundell, Huvudledare
Marcus Renberg, Hjälpledare
Mirko Baum, Hjälpledare
Parkour Äldre Fredag
Alexander Galarza , Huvudledare
Kerstin Lundell, Huvudledare
Marcus Renberg, Hjälpledare
Mirko Baum, Hjälpledare
Vattengympa Haggården, grupp 1
Pia Eriksson, Huvudledare
Vattengympa Haggården, grupp 2
Pia Eriksson, Huvudledare
Vattengympa Mix, måndagar 13.15,
Kerstin Lundell, Huvudledare
Vattengympa Puls, måndag 18.35
Kerstin Lundell, Huvudledare
Sofia Berglund, Huvudledare
Oldgirls
Britt-Marie Gilén, Huvudledare
Gunnel Tapper, Huvudledare
Kerstin Lundell, Huvudledare